#нашмісяць: яким був цей листопад

Методоб’єднання, конкурси й фестивалі – і це не вичерпний перелік того, чим займається Центр творчості дітей та юнацтва Галичини. Згадаймо про досягнення й здобутки останнього осіннього місяця

Розпочали ефектно: “новенький” педагог відділу організаційно-масової та інформаційно-методичної роботи Назар Вань провів з методистами та педагогами круглий стіл на тему “Огляд цілеспрямованої роботи роспропаганди на створення миролюбивої нації з українців та завойовницької з росіян”. Активно обговорювали тему пацифікації й ділились своїми думками з колегами.

На методичній раді обговорювали актуальні питання методичної роботи ЦТДЮГ, нові аспекти атестації і написання навчальних програм, а психолог закладу, Роксолана Колісник, провела доповідь на тему “Зниження у дітей інтересу до навчання”. Активно обговорили сьогоднішні проблеми і спільними зусиллями знайшли рішення.

Відділ народної хореографії, як і щомісяця, активно брав участь в всеможливих конкурсах та фестивалях. Наприклад, у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха, де Народний художній колектив “Серпанок” отримав диплом Лауреата, а Театр танцю “Левеня” став володарем ІІ премії.

Окрім цього, вихованці підготовчої групи “Серпанку” виступили з дебютом на Міжнародному фестивалі-конкурсі “Нова ера талантів”, де посіли ІІ місце. Вітаємо наших дебютантів з чудовим результатом!

Відділ спорту та туризму не відстає з призовими місцями і поповнив галерею золотих медалей черговою перемогою! 1 місце серед 29 учасників завоював Артимишин Максим у кваліфікаційному турнірі з шахів на норму 3го розряду.

Ще кілька перемог відділу принесли наші художні гімнастки з Відкритого Чемпіонату України з художньої гімнастики «Динаміка 2023». Дівчата забрали два І місця, п’ять ІІ місць і чотири ІІІ місця. Вітаємо наших переможців!

Методичне об’єднання відбулося у відділі образотворчого та ужиткового мистецтва. Це вже 38 за рахунком, однак не менш результативне та інформативне для всіх учасників. Встигли послухати не тільки цікаві лекції, але й подискусували та запланували наступні зустрічі.

Також відділ може похвалитись проведеними виставками дитячих робіт на різноманітні тематики. Наприклад, у Ліцеї №24 представили понад 20 робіт на тему ,,Соняшник- символ україно-польсько-норвезької дружби” у різних різних живописних техніках гуртків “Образотворче мистецтво” та “Малярство на склі”. А в Ліцеї №28 свої роботи представив гурток ткацтва “Веретенце” на тему “Осінні мотиви”.

А про нашого методиста Ірину Мартин можна окремі статті писати:) щомісяця вона кілька разів відвідує Польщу з робочими візитами. Листопад не став виключенням і в співпраці з Замоським домом культури методист відділу образотворчого та ужиткового мистецтва провела майстер-клас на святкову тематику “Різдвяна листівка”. Було кольорово та позитивно, а учасники пішли додому з листівками в техніці об’ємної паперопластики та глітерних експериментів.

Відділ технічної творчості 11.11 відзначив Всесвітній день орігамі відповідними заходами. Дітки робили різноманітні забавки та аплікації з елементами орігамі. Також розпочали підготовку до обласного конкурсу “Візерунки Різдва” та до дефіле з різдвяними зірками. Про це, до речі, детальніше розповімо згодом.

Окрім цього, вихованці відділу брали участь в міських змаганнях з початкового технічного моделювання, де один з наших учасників, Колесник Том, здобув 1 місце в особистій першості.

Вихованці відділу естрадного та класичного мистецтва також не відстають. Хор “Жайвір” відвідав Чехію і взяв участь в Міжнародному хоровому фестивалі, де отримав І Гран-Прі в оновленому складі хору!

А інший колектив відділу, Зразковий художній хореографічний колектив «DiaDance» доєднався до 30-го благодійного фестивалю для збору коштів на потреби ЗСУ «Діти для перемоги». Пишаємось нашими вихованцями, адже під час заходу зібрано 20 000 грн для придбання вже 7го автомобіля для ЗСУ.

І не можемо не згадати про новачків Арт-групи “Лідер” з І місцем на Всеукраїнському Фестивалі-конкурсі “Осінній Львів”. І хоч малеча займається тільки 2 місяці, і це був дебютний виступ для підготовчої групи, вихованці проявили неймовірний результат та вміння. Одразу видно, це – “школа ЦТДЮГ” 🙂

Відділ театрального мистецтва в листопаді брав участь в різноманітних мистецьких подіях, серед яких – Міжнародна виставка Осіннього Салону «Високий замок – 2023», де капела хлопців-бандуристів «Гамалія» представила свою творчість. Також колектив організував благодійний концерт в музеї Митрополита Андрея Шептицького, де збирали кошти для гамаліївця Євгена Шахова, що зараз знаходиться на передовій. Окрасою заходу була народна капела бандуристок «Дзвіночок». Дівчата продемонстрували прекрасне виконання, яке не залишило байдужим жодного слухача.

Також відділ провів чергове методичне об’єднання, основною темою якого стало «Виховання дітей засобами музично-театрального мистецтва». Доповідачі акцентували свої доповіді саме на патріотичному вихованні. Було цікаво, лекції були доречними, а час сплив швидко та насичено.

Не забуваємо й за волонтерську роботу. Наші педагоги продовжили роботу з ЦСП “Рідні”, де провели заняття, на яких складали електричні схеми на базі електронного конструктора “Знаток”. Дітям було не тільки весело, але й пізнавально.