#нашмісяць: про яскравий січень 2024

Початок року завжди надихає на нові звершення. А ми мотивуємось кожною перемогою й кожним здобутком. В цьому матеріалі дізнаємось, що ж ми робили цілий січень і чим шалено пишаємось.

Розпочав марафон святкових фестивалів відділ естрадного та класичного мистецтва, а саме камерний хор “Жайвір”, взявши участь в ювілейному XXV різдвяному фестивалі «Велика коляда». Це вже щорічна традиція, адже вихованці вже кілька років поспіль представляють наш заклад на цьому заході.

Відділ театрального мистецтва підбив підсумки ІІІ міського дистанційного конкурсу авторської казки “Казка.ua”, в якому взяли участь 9 унікальних робіт. Кожна цікава та захоплююча і кожна була відповідно оцінена. Також відділ старанно готувався до звітного концерту одного з гуртків, а саме вокального ансамблю “Барвистий віночок”. Колективу вже 5 років, з чим ми й вітаємо педагогів та вихованців!

Відділ образотворчого та ужиткового мистецтва теж розпочав цьогорічну активність участь в ХIV щорічному Всеукраїнському конкурсі різдвяно-новорічної листівки. Наші вихованці забрали ІІ та ІІІ місце у віковій категорії 6-9 років.

Відділ спорту та туризму завжди відзначається спортивними досягненнями, а як же туризм?) В січні гурток юних екскурсоводів долучився до цікавої акції – інженерного тижня, в рамках якого дізнались нові деталі галузі машинобудування, а дехто навіть встиг ознайомити своїх ровесників з провідними підприємствами Львівщини, серед яких відомий концерн «Електрон».

Вихованці НХКАТ “Серпанок” активно беруть участь в житті школи, на базі якої розмістили свій філіал – молодша група щомісяця бере участь в різноманітних акціях. В січні колектив відкривав фестиваль “Різдвяна радість”, даруючи усмішки учасникам та глядачам.

Відділ організаційно-масової та інформаційно-методичної роботи розпочав цей рік з великих планів. Юні журналісти Медіашколи створюють шкільну газету під чітким керівництвом досвідчених педагогів. Інша частина відділу, методисти, активно створюють проєкти, які вже зовсім скоро ми почнемо реалізовувати. Малими кроками до великої мети!

Відділ технічної творчості в січні активно “брейнштормив” на щорічному обласному семінарі для керівників гуртків початкового технічного моделювання. Пишаємось, що наші працівники, Зоряна Степанишин та Зоя Богдан, мають змогу ділитись своїм багаторічним досвідом з іншими педагогами. Звісно ж, встигли обговорити й фестивалі та консурси, серед яких обласний та Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості». Окрім цього, вихованці гуртків “Паперове моделювання, рухомі іграшки Papercraft” та “Технічне моделювання рухомих іграшок Papercraft” взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Різдвяна Україна”, де забрали одразу три І місця, чотири ІІ місця і одне ІІІ. Ще три “золота” отримали на обласному конкурсі «Різдвяний подарунок захисникові». Вітаємо переможців!

Ну і волонтерською діяльністю ми теж займались: наші педагоги відвідали КЗ ЛОР “Лопатинська спеціальна школа”, де провели цікаві майстер-класи по створенню листівок. Діти були в захваті від нових вмінь і створити цікаві та унікальні роботи.